تبلیغات
دغدغه|طراحی حرفه ای قالب هدر بنر لوگو،تفریح و دانلود - بازیگرانی که مهمان برنامه ۹۰ شدند!
پکیج کامل شانه لیزری پاور گرو
تبلیغات
Ferends
هنزفری تغییر صدا
موضوعات
Category
تبلیغات
Ferends
لیزر انگشتری بیمز
دوستان+3
Ferends
تبلیغات
Ferends
عروسک پرنده خشمگین
لینک دونی
linkdaily
تبلیغات
Ferends
بلوتوث هوشمند ماشین
آمار سایت
Site info

Check Google Page Rank
ما رو در الکسا ببینید!
Ferends
حمایت میکنیم
Ferends
آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آرشیو
Archiv
لینک باکس
tags
مطالب موجود در این لینک باکس ها به هیچ وجه مورد تایید ما نمی باشد

مطالب برتر
tags
تبلیغات
tags
برچسب ها
tags
لینک باکس

مطالب موجود در این لینک باکس به هیچ وجه مورد تایید ما نمی باشد

گروه صنعتی فرش پاتریس تهران

تولید کننده انواع پشتی های سلطنتی و اعلاء و قابل شستشو
تولید کننده پشتی های crx _ hcp
آدرس : کاشان - بلوار قطب راوندی
شماره تماس:09131632129
تبلیغات

بازیگرانی که مهمان برنامه ۹۰ شدند!- دوشنبه 29 اسفند 1390
 دسته بندی : مطالب خواندنی،

فردوسی پور امشب سه مهمان ویژه و غیر فوتبالی در برنامه نود داشت. رامبد جوان،حبیب رضایی و سروش صحت سه بازیگر سریال های طنز ایران بودند که برای دقایقی در برنامه نود حاضر شدند.در ابتدای حضور این چهره های سینمایی قبل از اینکه عادل فردوسی پور حرفی بزند خود آنها به حرف آمدند و قدرت اجرا را از دست مجری برنامه نود گرفتند.

در بخشی از برنامه نود هر ۳ هنرمند سینما و تلویزیون روی پای خود ایستاده و به افتخار فردوسی پور لحظاتی دست زدند. رامبد جوان، سروش صحت و حبیب رضایی در بیش از یک ساعت ونیم حضور خود در برنامه نود بارها لب به ستایش جسارت، ایستادگی و عدالت مجری برنامه نود پرداختند.

مزه پرانی های رامبد جوان در نود  :

- رامبد جوان در ابتدا حضورش گفت : از ما دعوت کردند که به نود بیاییم و ما هم با کله آمدیم،به هرکس می گفتیم امشب می خواهیم برویم نود می گفت عدد ها را قاطی نکردید؟شاید شما را به برنامه هفت دعوت کرده اند!؟

- گلایه رامبد از عادل کرد که  چرا کاغذ های باطله جلوی ما گذاشتید آقای فردوسی پور!

- زمانی که فردوسی پور در مورد ماجرای پیراهن معروفی که  بفرش رسیده بود و ماجرا هایش داشت برایش توضیح می داد رامبد گفت :بچه ها عادل داره با من حرف می زنه !!  و چند لحظه بعد گفت:کسی نمی آید پیراهن ما را بخرد؟(در واکنش به فروش ۱۴ میلیونی پیراهن و کفش ایمون زاید) 

 - وقتی رامبد جوان برای قرعه کشی به مانیتور برنامه دست زد گفت :ای وای،این مانیتور برنامه نود که برنده ها را اعلام می کند سالم است و کار می کند! 

 - رامبد در این برنامه نیز به هم کلاسی بودنش با عادل اشاره کرد  ، گفت :من و عادل هم مدرسه ای بودیم اما همدیگر را نمی شناختیم. 

 -در قسمت های از برنامه رامبد از عادل خواست تا جای او بشیند  و وقتی بر روی صندلی فردوسی پور نشست گفت :من جای فردوسی پور هستم،چقدر حال می دهد.(رامبد جوان برای دقایقی روی صندلی فردوسی پور نشست.)  ..عادل می شود از لیوانت آب بخورم؟

- رامبد به فردوسی پور گفت :به تو افتخار می کنیم عادل فردوسی پور ، نود بهترین برنامه صدا و سیما است که افت نکرده و همیشه رو به بالا بوده. 

سروش صحت  ما کره ماه هم میرویم!
 

- صحت در ابتدا در مورد دعوتش به این برنامه بیان کرد :برنامه نود مثل رفتن به کره ماه است.ما به این برنامه آمدیم،پس به کره ماه هم می رویم. 

- و زمانی که از او سوال شد با نود چقدر آشنای گفت :همه در ایران نودی هستند.ما خودمان را می کشیم کسی فیلم های ما را نمی بیند اما شما برنامه نمی سازید و همه می بینند! 

 -سروش صحت در پاسخ این سوال عادل که از او پرسیده بود  به نظزت چرا اهالی سینما فوتبالی هستند اظهار داشت :خیلی شبیه سینما است؛درام دارد،تراژدی هم همین طور. 

 - سروش در پاسخ به این سوال که طرف دار کدام تیمی گفت :من طرفدار تیم سپاهان،مس سرچشمه و تراکتورسازی هستم. 

- از اتفاقات جالب دیگر این برنامه ازدحام اس ام  اس های بود که به صحت داده می شد. وی در این باره گفت: در عمرم اینقدر تماس و پیامک نداشتم،اما تا آمدم نود همه به من پیامک زده اند. جعفری به من اس ام اس داده و گفته که خیلی خوب بودی! 

حبیب رضایی در نود  :

رضای که از حضورش در برنامه نود خوشحال بود گفت :من همیشه دوست داشتم دوستان نادیده شما در پشت صحنه را ببینم.همان هایی که گره گشای همه چیز هستند و جهان را به هم می ریزند.

وی باشاره به حرکت قلعه  نوی در یکی از کنفرانس های خبریش گفت :مثل دوست قلعه نویی که علی بود اینجا کلی علی وجود دارد. همه آنها با یک نگاه شما کارها را انجام می دهند. 

در انتهای برنامه زمانی که عادل در مورد کمبود وقت می گفت حبیب روبه دوربین به  ریس سازمان گفت :آقای پورمحمدی می شود به عادل فردوسی پورکمی وقت بدهید؟برنامه های دیگر تلویزیون خوب نیست. 

مهمان ویژه ی  برنامه نود  هم  فوتبالی نبود 

در یکی از برنامه های نود در سال ۹۰ آیتمی منتشر شد که طی آن در یک سالن ورزشی در کردستان، یک جوان کردستانی برای پایین آوردن توپ از سقف سالن، روی نرده های سقف رفته و از آنجا به زمین سقوط کرده است. 
پیگیری های فردوسی پور و برنامه نود باعث شد تا این جوان کردستانی از خطر مرگ و قطع عضو رهایی یابد. 
فردوسی پور در آخرین برنامه خود از این جوان دعوت کرد تا مهمان ویژه این برنامه باشد.

منبع:تهران98


نویسنده : محمد بهنام نیا *مدیر وب*   نظرات |