تبلیغات
دغدغه|طراحی حرفه ای قالب هدر بنر لوگو،تفریح و دانلود - تصادف علی دایی در آزاد راه نطنز - كاشان /واژگونی خودرو+عکس
پکیج کامل شانه لیزری پاور گرو
تبلیغات
Ferends
هنزفری تغییر صدا
موضوعات
Category
تبلیغات
Ferends
لیزر انگشتری بیمز
دوستان+3
Ferends
تبلیغات
Ferends
عروسک پرنده خشمگین
لینک دونی
linkdaily
تبلیغات
Ferends
بلوتوث هوشمند ماشین
آمار سایت
Site info

Check Google Page Rank
ما رو در الکسا ببینید!
Ferends
حمایت میکنیم
Ferends
آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آرشیو
Archiv
لینک باکس
tags
مطالب موجود در این لینک باکس ها به هیچ وجه مورد تایید ما نمی باشد

مطالب برتر
tags
تبلیغات
tags
برچسب ها
tags
لینک باکس

مطالب موجود در این لینک باکس به هیچ وجه مورد تایید ما نمی باشد

گروه صنعتی فرش پاتریس تهران

تولید کننده انواع پشتی های سلطنتی و اعلاء و قابل شستشو
تولید کننده پشتی های crx _ hcp
آدرس : کاشان - بلوار قطب راوندی
شماره تماس:09131632129
تبلیغات

تصادف علی دایی در آزاد راه نطنز - كاشان /واژگونی خودرو+عکس- یکشنبه 28 اسفند 1390
 دسته بندی : مطالب خواندنی،خودرو پرادو علی دایی سرمربی تیم فوتبال راه آهن ساعت 20 و 30 دقیقه شنبه هنگامی كه از اصفهان عازم تهران بود در كیلومتر 8ورودی شهر 'بادرود' در آزاد راه نطنز - كاشان واژگون شد.او راننده خودرو بود وبرادرش محمد و دستیارش میاچ نیز وی را همراهی می کردند که آنها مشکلی ندارند.

سایت گل- خبر تصادف دایی شوک سنگینی بود اما الحمدالله به خیر گذشت و اسطوره در سلامت به سر می برد. در حالی که همه اهالی فوتبال نگران او هستند اما دقایقی پیش وی با خانواده اش تلفنی حرف زد و به آنها اطمینان داد مشکلی ندارد و امشب به خانه می رود.

مسئولان بیمارستان گفته اند تا ساعاتی دیگر شهریار مرخص خواهد شد.پارگی در پیشانی و پشت سراو اصلی ترین زخم بدنش است که شاید جهت بخیه و ترمیم راهی اتاق عمل شودمسئول روابط عمومی مجتمع بیمارستانی شهید بهشتی کاشان  در رابطه با آخرین وضعیت علی دایی گفت: آقای دایی در هوشیاری خوبی به سر می‌برند ولی از ناحیه‌های سر، صورت و پشت سر آسیب دیده‌اند که بنا به تشخیص پزشکان برای درمان جراحت پشت سر باید عمل جراحی روی ایشان صورت می‌گرفت.
حمید‌رضا حسین‌زاده ادامه داد: تیم از پزشکان متخصص مشتمل بر اتوپد، جراح پلاستیک و جراحان متخصص ایشان را در این عمل همراهی می‌کنند و در وضعیت روحی خوبی هم به سر می‌برند.

ادامه متن خبر همراه با عکس اتاق عمل در ادامه مطلب...


سایت گل-پزشك جراح و معالج سرمربی تیم فوتبال راه آهن تهران، حال عمومی علی دایی را بسیار مطلوب ارزیابی كرد.دكتر 'حسین غنی اظهار داشت: ‌خوشبختانه علی دایی صدمات مغزی و داخل شكمی نداشت و جراحات وارده به وی مربوط به پارگی در ناحیه پیشانی، پوست سر و گوش راست بوده است.

وی افزود: ‌همچنین صدمه خیلی شدید نیز به ناحیه پشت سر این قهرمان ملی فوتبال كشور وارد شده بود كه خوشبختانه بستن كمر بند ایمنی از افزایش صدمات بر اثر واژگونی خودرو بر این ناحیه را كاهش داده و جلوگیری كرده است.

وی با اشاره كنده شدن بخشی از پوست سر علی دایی تاكید كرد:‌ به همین منظور، جراحی پلاستیك پیچیده ای بر روی سر وی انجام تا ضایعه در این قسمت پوشانده شود.

این استاد دانشگاه علوم پزشكی كاشان تصریح كرد: پارگی در ناحیه گوش راست دایی نیز در این عمل جراحی ترمیم شد.دكتر غنی خاطر نشان كرد: ‌در حال حاضر مشكل دیگری وجود نداشته و با توجه به قوای بدنی این قهرمان ملی كشور در روند بهبودی تاثیر بسزایی دارد.

وی یادآور شد: علی دایی پس از پایان عمل جراحی و حضور در اتاق ' ری كاوری ' در بخش ' آی سی یو ' بستری شده و سپس به بخش عادی منتقل خواهد شد.

وی همچنین در خصوص انتقال دایی به تهران گفت: اگر شرایط جسمی و ثبات علائم حیاتی وی توسط پزشكان تایید شود مشكل خاصی نخواهد داشت.

سایت گل-حضور شهروندان كاشانی به ویژه هواداران پرسپولیس مقابل بیمارستان شهید بهشتی این شهرستان محل بستری شدن 'علی دایی'،با حاشیه هایی همراه بود.

*** كلیپ كوتاه و چند ثانیه ای از انتقال و مصدومیت ' علی دایی ' در داخل بیمارستان توسط برخی از شهروندان كاشانی به سرعت در بین سایر هواداران تیم های فوتبال مقابل بیمارستان شهید بهشتی كاشان برای یكدیگر توسط بلوتوث ارسال می شد.

*** بردار كوچك علی دایی كه برای عیادت وی به كاشان سفر كرده بود با مشكلات فراوانی توانست وارد بیمارستان شود.

*** شماری از هواداران تیم پرسپولیس و علاقه مندان به آقای گل جهان در كاشان با وجود سردی هوا با در دست داشتن پرچم پرسپولیس، مقابل بیمارستان شهید بهشتی كاشان حضور یافته  و برای سلامتی سرمربی تیم فوتبال راه آهن دست به دعا برداشتند.

*** ' محسن بنگر ' و ' رحمان احمدی ' بازیكنان تیم فوتبال سپاهان نیز به زحمت وارد بیمارستان شدند.

*** والدین 'جواد كاظمیان' بازیكن تیم پرسپولیس که ساکن کاشان هستند نیز برای عیادت دایی مقابل بیمارستان شهید بهشتی كاشان حضور یافتند

*** عكاسی كه قصد داشت هنگام انتقال دایی به اتاق عمل از وی عكس تهیه كند از طرف بردارش مورد حمله قرار گرفت كه 'محمددایی' پس از گذشت مدتی از عكاس مذکور عذرخواهی كرد

محمد حسن انصاری فرد در  باره وضعیت اواظهار داشت:دایی برای رسیدن به  پرواز دبی ،  عجله داشت  و به همین دلیل بلافاصله پس از بازی با اتوموبیل شخصی اش از اصفهان به تهران حرکت کرد و در راه دچار سانحه شد.او از ناحیه سر و گوش دچار آسیب دیدگی و شکستگی شده است.

وی افزود:طبق صحبتی که با او و پزشکانش داشتیم،قرار شد صبح یکشنبه وی از بیمارستان مرخص شود .البته او می توانست همین دیشب هم مرخص شود اما ترجیح داده شد تحت نظر بماند.


نویسنده : محمد بهنام نیا *مدیر وب*   نظرات |